Osiedle Szczepanek

Osiedle Szczepanek

Spełnij z nami swoje marzenia o nowym, własnym domku. Zamieszkaj na niezwykłym osiedlu w bezpośrednim sąsiedztwie natury. Wybierz ciekawą, funkcjonalną architekturę, niskie koszty eksploatacji oraz wysoką jakość. Zobacz, jakie to łatwe.

W 2010 roku rozpoczynamy budowę nowego osiedla jednorodzinnych domów eko-energooszczędnych.

Zapewniamy naszym klientom korzystny system finansowania zakupu mieszkań ("Rodzina na swoim") we współpracy z bankiem Pekao S.A.


LOKALIZACJA Osiedle położone jest niedaleko Warszawy, pomiędzy Wołominem a Tłuszczem. Składa się z 30 działek, każda o powierzchni ok. 1000 m2. Okolica jest cicha, spokojna, a jednocześnie znajduje się blisko kilku miast. Po zakończeniu inwestycji osiedle będzie terenem zamkniętym, w którym projektant przewidział wolną przestrzeń do zagospodarowania jako plac zabaw dla dzieci i miejsce rekreacyjno-sportowe.

STANDARD Domy super-energooszczędne, zbudowane z wykorzystaniem materiałów ekologicznych ale i tradycyjnych, z założenia bardzo przyjazne dla mieszkańców. Stawiamy na trwałość i bezpieczeństwo eksploatacji.

DOMY Domy jednorodzinne o powierzchni użytkowej 100-120 m2 plus garaż, zaprojektowane z myślą o funkcjonalności, komforcie i wygodzie. Możliwość ustalania indywidualnych rozwiązań.

TERMIN REALIZACJI Rozpoczęcie budowy nastąpi w maju 2010. Udostępniamy do oglądania w trakcie realizacji inwestycji. Zakończenie przewidziane w 2011 roku.

KREDYT Nasi klienci skorzystają z zaufania, jakim obdarza nas współpracujący z nami bank i będą mogli otrzymać obecnie najtańszy na rynku kredyt hipotetyczny w ramach programu "Rodzina na swoim".

CENA Firma dołoży wszelkich starań, aby cena domu była dużo niższa od podobnych obecnie sprzedawanych budynków, przy jednoczesnym zachowaniu wszelkich wymogów jakościowych. Natomiast precyzyjnie zaprojektowana samowystarczalność energetyczna i wysokowydajne rozwiązania technologiczne umożliwią obniżenie kosztów eksploatacji do minimum.


Informacje udzielane są pod numerem telefonu
(022) 787-29-99

od poniedziałku do piątku

w godzinach 9-17