Potrzebujesz kupić sam projekt?

Gotowe projekty domów

Jeśli masz już działkę budowlaną i szukasz odpowiedniego projektu, to jesteś na właściwej drodze. We współpracy z gronem doświadczonych architektów tworzymy gotowe projekty domów jednorodzinnych.

Oferujemy głównie domy ekologiczne i energooszczędne.
Ideą budownictwa ekologicznego jest dążenie do zachowania równowagi pomiędzy środowiskiem, a potrzebami inwestora. Dlatego włączyliśmy się do nurtu mającego na celu ochronę dóbr naturalnych poprzez zastosowanie energooszczędnych rozwiązań i "czystych" technologii.

Naszym celem było stworzenie projektu domu odpowiadającego ściśle potrzebom Klienta pod względem funkcjonalności, komfortu i wygody, o niebanalnym wzornictwie, a przy tym taniego zarówno w budowie, jak i eksploatacji. Z dumą możemy stwierdzić, że nasza propozycja pogodzenia uniwersalności z rozbieżnością gustów znalazła już uznanie u dużej ilości zainteresowanych osób.

Przeglądanie dziesiątek stron internetowych i katalogów z tysiącami podobnych propozycji nie gwarantuje dokonania udanego wyboru, a najczęściej - wręcz przeciwnie - komplikuje jego dokonanie. Dlatego postawiliśmy na prezentację podstawowego, uniwersalnego wariantu (zobacz wizualizacje oraz rzuty). A jeśli chcesz wprowadzić w nim zmiany, to oczywiście, możemy go adaptować. Najbardziej wymagający Inwestorzy mogą liczyć na oryginalne, zindywidualizowane rozwiązania.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją i do kontaktu z Biurem Sprzedaży i Obsługi Klienta.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji w godzinach 9.00-17.00 w dni robocze pod numerem telefonu (022) 787-29-99 lub telefonu komórkowego 795-522-390, ewentualnie prosimy o skorzystanie z drogi mailowej lub formularza na stronie.