Hurtownia budowlana

Hurtownia budowlana

Specjalizujemy się w kompleksowym zaopatrywaniu zarówno dużych jak i mniejszych inwestycji, między innymi, w:

  • materiały izolacyjne,
  • cegły i bloczki betonowe,
  • cement,
  • chemię budowlaną,
  • konstrukcje dachowe i stropowe,
  • stal konstrukcyjną.

Dokładamy starań, aby na bieżąco wzbogacać naszą propozycję asortymentową o nowości technologiczne, które szybko zdobywają zainteresowanie wśród klientów.

Gwarantujemy najwyższą jakość wyrobów - nasi dostawcy to renomowani producenci, którzy zaufali naszej firmie. Równocześnie oferujemy bardzo atrakcyjne ceny, często na najniższym poziomie rynkowym, w odniesieniu do porównywalnej klasy produktu dostępnego na rynku w danym okresie. Wynika to z naszych długotrwałych relacji biznesowych z producentami i dużej skali obrotów.

Własne zaplecze transportowe, w tym park samochodów samorozładowczych (HDS), umożliwia stałą kontrolę organizacji dostaw, ich terminowości i kompletności. Dostawy realizowane na wskazane miejsce i w uzgodnionym czasie pozwolą Państwu zaoszczędzić na przestojach, rozładunku i kupowaniu na zapas.

Dodatkowo oferujemy bezpłatne fachowe doradztwo techniczne i pomoc. Nasi specjaliści z branży budowlanej dobiorą odpowiednie materiały i zaproponują optymalne rozwiązania, także pod względem ekonomicznym. W szczególności przygotujemy ofertę materiałowo-cenową na podstawie przekazanego projektu. Współpracującym z nami Klientom proponujemy poszerzenie ich wiedzy na temat najnowocześniejszych technologii poprzez możliwość uczestniczenia w bezpłatnych prezentacjach i szkoleniach organizowanych wspólnie z naszymi dostawcami.

Sukcesywne rozszerzamy gamę materiałów oferowanych do sprzedaży, warto więc skontaktować się z nami i zapytać o potrzebny materiał.

Stosujemy zasadę: Klient negocjuje z nami ceny!

Zapraszamy do współpracy!


Szczegółowych informacji na temat
produktów, cen oraz możliwości współpracy
udziela nasz dział handlowy.

Skontaktuj się z nami i sprawdź ile zyskasz.