O firmie

Rodzinna firma z 20-letnim doświadczeniem

Obecny kształt firmy Robert's International Group narodził się w wyniku ewoluowania działającego już od ponad 20 lat przedsiębiorstwa rodzinnego i z powodzeniem kontynuuje jego dobre tradycje, ku satysfakcji stałych i nowych Klientów. Przekształciliśmy się w dużą grupę o międzynarodowym zasięgu działania, z centralą w samym sercu Polski, wspomaganą działalnością terenowych jednostek organizacyjnych.

Początkowo specjalizowaliśmy się w obrocie handlowym w zakresie surowców, artykułów spożywczych i przemysłowych, pozyskując odbiorców zarówno w kraju jak i za granicą. Szczególnie dynamicznie rozwinęła się sprzedaż drewna na bazie produkcji pochodzącej z własnego tartaku, węgla oraz oleju roślinnego. Duży udział stanowią produkty i materiały pochodzące z importu.
Kolejnym krokiem było uruchomienie hurtowni materiałów budowlanych. Okazało się to trafnym posunięciem i w związku z tym nasze plany na najbliższą przyszłość przewidują rozszerzenie asortymentu towarów i stworzenie sieci sprzedaży hurtowej.
W roku 2009 została podjęta przełomowa decyzja o budowie pierwszego osiedla domów jednorodzinnych i rozpoczęto prace nad realizacją tej inwestycji.

Kilka wyspecjalizowanych biur dedykowanych jest do obsługi poszczególnych branż.
Grupa dysponuje własnym transportem samochodowym, a w koniecznych przypadkach korzystamy z usług współpracujących z nami przewoźników. Proponujemy zindywidualizowane, korzystne rozwiązania logistyczne, gwarantujące płynność i terminowość dostaw.
Na Ukrainie działa nasza spółka ROBAN TRADE, która obsługuje interesy Grupy w tamtym rejonie.


Nasza misja

Nasze działania podporządkowane są idei permanentnej dbałości o atrakcyjne ceny i wysoką jakość produktów. Na pierwszym miejscu stawiamy satysfakcję Klientów korzystających z naszych usług, dlatego też kompleksowa o bsługa na najwyższym poziomie jest dla nas bezwzględnym priorytetem.

Troszczymy się o środowisko naturalne. Podejmujemy ciągłe kroki mające na celu zminimalizowanie stopnia jego zanieczyszczenia m.in. poprzez wybór przyjaznych opakowań, zmniejszenie zużycia wody i energii elektrycznej w naszych zakładach, optymalizację rozwiązań transportowych.